Proje Hakkında

AP FOREST GATE, ŞANİ İNŞAAT’ın kendi arsası üzerine kurulu, Ankara Yenimahalle ilçesi Yeni Batı

Mahallesi sınırları içerisinde Ankara merkeze 15 dk, havaalanına 25 dk mesafede alışveriş merkezlerine 5 ile 15 dakika mesafede yer alan, tamamen yetişmiş yüksek boydaki çamlardan oluşan karaçam ormanına sıfır konumda ve odaların yapısı ve dış cephe açısından Şani İnşaat mührü vurulan bir projedir.

AP FOREST GATE, konumundaki avantaj sayesinde, sabah gün doğumunda ve yağmurlu havalarda, çam kokuları ile uyanacak, oksijene doyacaksınız. ormanın yeşilini, Ankara manzarasını birlikte seyredeceğiniz keyifli dakikalarınız olacak.

AP FOREST GATE kule katlarda, 193 m2 büyüklüğünde  A Tipi 46 adet 5,5+1 ve 230 m2 büyüklüğünde 26 adet  B Tipi 5,5+1 den oluşan toplam 72 adet daireden ve 342 m2 kapalı alanlı 300 m2 bahçe büyüklüğe sahip 6 adet 5+1 müstakil villadan oluşan konsept bir projedir. Projede her bağımsız bölümde açık ve kapalı 2 araçlık otopark mevcuttur. Projedeki daire içi mimari çizimi, daire büyüklüklerine göre her dairede 4 ve 5 adet banyo olacak şekilde ve, balkon büyüklük ölçüleri ve ısınma altyapısı sayesinde de istenilirse ekstra bir oda daha kazanımı sağlayacak şekilde fonksiyonel kullanıma göre tasarlanmıştır.

AP Forest Gate’de Doğal Olarak Güvendesiniz…
Bina Teknik Özellikleri; Merkezi ısıtma sistemi, Depreme dayanıklı, 1.sınıf malzeme ve işçilik, Isı yalıtımı ve mantolama, Çift asansör, Yangın merdiveni, Engelli giriş rampaları, 7/24 Güvenlik  

Doğal Olarak Yüzünüz Gülecek. 
Genel Özellikler;  Toplam Proje alanı 9.150m2 ,Özel tasarım, müstakil bahçeli villalar, 2 blok-2 mimari tipte ve 2 farklı büyüklükte daireler, Her dairede panoramik 3 cepheli özel mimari, Her dairede 4 banyo,  Kişi başına düşen yeşil alan 20m2, Fitness center, Sauna, Fin hamamı, Çocuk oyun alanları, Sosyal donatı alanları, Spor alanları, Her daireye otopark, Özel Güvenlik 


AP FOREST GATE de Keyifli Yaşam Sizi Bekliyor.

https://www.apforestgate.com/