Başkanın Mesajı

ŞANİ İNŞ.TAAH SAN TİC AŞ. 2013 yılında kurulmuştur. Baba mesleği olan inşaat sektöründeki yerini daha ileriye taşımayı amaç edinen ŞANİ İNŞAAT, ilk projesini Ankara’da 2014 yılında AP GREEN TOWER ismiyle hayata geçirmiştir. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na cepheli kendi arsası üzerine kurulu 33.000 m2 inşaat büyüklüğündeki proje, 184 daire ve toplam 10.000 m2 büyüklükteki 33 işyerinden oluşmuştur. Ardından aynı bölgede kısa süre içinde 464 daire ve 25.000 m2 büyüklüğünde 29 dükkandan oluşan iki proje daha bitirerek daire sahiplerine dairelerini teslim etmiş ve kendisine güvenenlerin güvenini boşa çıkarmamıştır. Özellikle konsept yapıda proje olmasına dikkat eden ŞANİ İNŞAAT, kapalı havuz, sauna jakuzi gibi sosyal tesis alanlarına özellikle önem veren projeler geliştirmeye özen göstermektedir.

Yapmış olduğu projelerde kalite ve vizyonist yaklaşımı ön planda tutan ŞANİ İNŞAAT, inşaat sektöründe güçlenerek çeşitli prestij projelerini de geliştirme konusunda adımlar atmaya devam etmektedir. Bu kapsamda Kırıkkale ili Yahşihan ilçesi Üniversite bölgesinde 831 müstakil odalı kapalı havuzlu lüx öğrenci rezidansları, bodrum Gündoğan da tatilcilerimiz için villa sitesi, Ankara’nın rekreasyon alanı ile ünlü Dikmen Vadisinde 200 daireden oluşan lüks konut sitesini inşa etmek üzere ruhsatları alınmış bu projelere kazma vurulacağı günü beklemektedir.

ŞANİ İNŞAAT hizmetlerinde her zaman kaliteyi gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiş; kalitesini ISO 9001:2015, kalite yönetim sistemi ile perçinlemiştir. Bilginin egemen olduğu, teknolojik yeniliklerin birbirini kovaladığı ve yoğun rekabetin yaşandığı günümüzde ŞANİ İNŞAAT da kurumsal kimliği ile çalışmaktadır. ŞANİ İNŞAAT belirlenen stratejileri ve alınan kararları hayata geçirecek olanların her zaman çalışanları olduğu bilinciyle, insan gücünü en etkin kılacak sistemleri geliştirmeyi ve ÜLKEMİZDE İSTİHDAMI ARTIRMA BİLİNCİYLE, kapasiteyi arttırmayı öncelikli hedefleri arasında belirlemiştir.

Ali PEKTEN
Yönetim Kurulu Başkanı

Kalite Politikası

Şani İnşaat “kusursuz yüksek standartlarda bir yaşam” felsefesinden hareketle, beklentilerinizin üzerinden bir hayat sunma fikrinin aşılandığı bir vizyonla yaratıldı.

İnsan Kaynakları
CV'nizi yükleyin