Proje Hakkında

ŞANİ İNŞAAT TAAH SAN TİC AŞ. güvencesi ile Bodrum’un son dönemde popülaritesini arttırmış güzide tatil bölgelerinden GÜNDOĞAN'da yer alan projenin adı AP SEA GATE oldu.

Gündoğan koyunun rüzgar ve dalgayı en az alan yerinde konumlanan, denize ve plaja 600 metre mesafede 19481 m2 arsa üzerine kurulacak projemizde 13 adet havuzlu 2+1 müstakil bahçeli flat, 9 adet 2+1 müstakil bahçeli flat, 5 adet 3+1 havuzlu müstakil villa, 8 Adet isteğe göre 4+2 veya 5+1 havuzlu müstakil villa olmak üzere 35 bağımsız bölümden oluşan 24 adet blok yer almaktadır.

Geniş mekanlara sahip havuzlu 2+1 müsatakil bahçeli flatlerimiz, duvar payları  ile birlikte 134-148 m2 arasında değişen büyüklüklerde ve müstakil havuzlu 3+1 villalarımız da duvar payları ile birlikte 157 m2 olarak tasarlandı. Projemizin bahçe duvarları, Bodrumun muhteşem doğal yapısına uygun olarak Hekimköy Taşları ile yapılmaktadır. 

Bodruma imzasını atmış ünlü MİMAR EMRE KUNT’un elinde tasarlanan projemizin en önemli özelliği ise geniş arazi yapısındaki ölçülü eğim sayesinde  Blok yerleşiminde tüm bloklarımızın deniz ve doğa manzarasını doyasıya alacak şekilde çapraz ve birbirini engellemeyecek şekilde geniş teraslara sahip villalar olarak tasarlanmış olmasıdır. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş, ahşap karışımı şık bir görünüm katmıştır.

Projemizin yaklaşık 20 dönüm arsa büyüklüğüne sahip olmasına rağmen imar yapılaşma yoğunluğunun yüzde 20’lerde olması nedeniyle sadece 24 bloğun yer alması,sitede yer alan mülklerin  ortalama  kendi oturumları hariç yaklaşık 65 m2 ile 420 m2 arasında değişen geniş bahçe ve genel peyzaj alanları kazandırmış,bu durum  bağımsız bölümlerin arsa paylarını yükselterek kişi başı 450 m2 ile 650 m2 arası arsa payına sahip mülkler haline getirmiştir. Geniş peyzaj ve bahçe alanları sayesinde, yeşilin ve denizin bir arada yer aldığı muhteşem tatil keyfini bir arada sahip olacaksınız.  AP SEA GATE Sizlere özel yaşam alanı sunan, yüzme havuzumuzun, sauna, fin hamamı ve fitness  gibi açık spor ve güneşlenme alanlarının yer aldığı sosyal tesislerimizden de yararlanabilecek keyifli zaman geçirebileceğiniz konsept bir projedir.

Bir dünya markası haline gelen güzel Bodrum'umuzda, insanlar artık sadece tatil mevsimlerinde değil, 4 mevsim konaklamak üzere gayrimenkul almak istemektedir. Şani İnşaat olarak, daima farklılıkların peşinde koşan bir vizyonla, tüm kapalı mekanlarımız da yer alan VRF Sistemli klimalara ilave olarak ayrıca yerden ısıtmalı kalorifer sistemi ile döşenmiştir. Bununla birlikte havuzlardaki suyunda ısınmasını sağlayan sistemi ile keyifli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını sizlere açmıştır.

Projede, arsa sınırları içerisinde yer alan özel bodrum taşlarını ve zeytin ağaçlarını mümkün olduğunca koruyarak doğallığı bozmamaya gayret gösterilmiş, çıkan taşlar ve ağaçlar ile yine kendi peyzaj alanımız içerisinde doğal ortamlar oluşturmak için özenle kullanılmıştır.

AP SEA GATE, cazip lokasyon özellikleri ile de içerisinde yaşayacaklara kolay ulaşım imkanları sağlıyor. Gündoğan merkeze ve otogara 1 km, Yalıkavak'a 5,9 KM, Ortakent'e 16 KM, Bodrum'a 21 KM, Türkbüküne 10 km ve havaalanına ise 49 kilometrelik mesafede konumlanıyor. 

Projemizde çözüm ortağımız, CAT MİMARLIK ve GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI iş birliği ile en güzide komşuları ve en güzel yapıları size sunmaya çalışacağız. 

SİZLERİ AP SEA GATE'DE KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ,
KEYİFLİ TATİLLER……
ŞANİ İNŞAAT TAAH SAN TİC.AŞ.

  

https://www.apseagatebodrum.com/

Web Sitesi